Мамологічне відділення
Прикарпатського
клінічного онкологічного центру
м. Івано-Франківськ, вул. Медична, 17

УЗ діагностика захворювань грудних залоз в мамологічному відділенні Прикарпатського клінічного онкологічного центру.


Апарат УЗ діагностики Волюсон 730.Ультразвукове обстеження грудних залоз в мамологічному відділенні Прикарпатського клінічного онкологічного центру проводиться на УЗ-апараті Волюсон 730. Вартість апарату 1 млн. гривень, виробницво Дженерал Електрик, Сполучені Штати Америки. Апарат обладнаний трьома датчиками 7,5 Мгц для обстеження грудних залоз, щитоподібної залози, м’ягких тканин та ендокавітальним датчиком для обстеження передміхурової залози в чоловіків, матки та яйників у жінок. Можливе проведення прицільної біопсії пухлин грудних залоз під контролем ультразвуку. Додаткова кольорова доплерографія апарату Волюсон 730 підвищує значимість ультразвукового дослідження при оцінці характеру змін в грудних залозах.

Ультразвукове дослідження грудних залоз як і мамографія проводиться із 3-го по 12-й день після закінчення місячних і не проводиться без попередньої консультації мамолога. Ультразвук не являється панацеєю у діагностиці захворювань грудних залоз і більше того уступає методиці мамографії у виявленні злоякіних новоутворень на початкових (мікроінвазивних) стадіях. В свою чергу, мамографія малоінформативна при дослідженні грудних залоз у жінок молодого віку, оскільки у них в структурі залози переважає залозиста (щільна по структурі) тканина. Жінкам до 40 років рекомендується виконувати саме УЗД грудних залоз. Жінкам старше 40 років проводиться мамографія в поєднанні з УЗД оскільки стуктура залоз у них представлена в більшій мірі жировою тканиною.

Отже, УЗД грудних залоз є додатковим уточнюючим методом обстеження, яке має конкретно визначені покази.

Ми не рекомендуємо вам самостійно трактувати заключення ультразвукового дослідження.

УЗ-апарат Волюсон 730. Лікар ультразвукової діагностики - Некрашевич Оксана Мирославівна.

ЛІКАРІ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ

Некрашевич Оксана Мирославівна. Лікар ультразвукової діагностики

Некрашевич Оксана Мирославівна,
Лікар ультразвукової діагностики відділення променевої діагностики, вища категорія за спеціальністю «ультразвукова діагностика». Кабінет в якому працює Оксана Мирославівна розташований в мамологічному відділенні.

Голотюк Леся Євгенівна. Лікар ультразвукової діагностики

Голотюк Леся Євгенівна,
Лікар ультразвукової діагностики відділення променевої діагностики, лікар спеціаліст другої категорії за спеціальністю «ультразвукова діагностика». Кабінет Лесі Євгенівни розташований в корпусі №2, поруч із кабінетом комп'ютерної томографії.
© 2013 Мамологічне відділення Прикарпатського клінічного онкологічного центру
Використання матеріалів сайту дозволено при умові наявності активної індексуємої ссилки на сайт мамологічного відділення КЗ ПКОЦ
Сайт розроблений і підтримується мамологічним відділенням Прикарпатського клінічного онкологічного центру