Клінічний мамологічний центр
Івано-Франківського обласного
клінічного онкологічного диспансеру
м. Івано-Франківськ, вул. Медична, 17

Кабінет психологічної та фізичної реабілітації

Хвороба не вирок, а тільки шлях, який треба пройти і не впасти.

Кожна з Вас має змогу відвідати наш кабінет абсолютно безкоштовно згідно із графіком роботи спеціалістів за попереднім записом.

Основний принцип надання психологічної і фізичної реабілітації - це індивідуальний підхід до кожного пацієнта і до кожної окремо взятої ситуації. Двері кабінету гостинно відчинять і з вами радо працюватимуть досвідчені психологи, масажисти, реабілітолог, лікар - мамолог.

У клінічному мамологічному центрі будуть проводитися зустрічі в групах, де жінки разом, в комфортному і безпечному середовищі, будуть спілкуватися, обмінюватись досвідом, вчитися долати страх та допомагати собі і іншим учасникам групи, максимально легше пройти шлях боротьби з недугою. Бо тільки підтримуючи одна одну, а не залишаючись кожна на одинці з хворобою, жінка буде сильнішою в цьому нелегкому протистоянні.

У нас ви зможете знайти вичерпні відповіді на сучасному науковому рівні на будь-які питання щодо проведення арт-терапії, лікувальної фізкультури, масажу, методів попередження лімфостазу, тощо.

Планується проведення тематичних лекцій, перегляд відеофільмів, вивчення художньої літератури.

Познайомитись із графіком роботи спеціалістів кабінету і отримати більш детальну інформацію можна за номером телефону +380-342-74-40-48 або +380-99-525-42-93

© 2013 Клінічний мамологічний центр Івано-Франківського обласного клінічного онкологічного диспансеру
Використання матеріалів сайту дозволено при умові наявності активної індексуємої ссилки на сайт клінічного мамологічного центру ІФ ОКОД
Сайт розроблений і підтримується Клінічним мамологічним центром