Мамологічне відділення
Прикарпатського
клінічного онкологічного центру
м. Івано-Франківськ, вул. Медична, 17
<span>Сучасна операційна кімната оснащена на європейському рівні</span><br /><i>Сучасне обладняння, запорука успішної операції та мінімальної кількості ускладнень.</i> <span>Вітальний монітор пацієнта Heaco G2A</span><br /><i>Вітальний монітор пацієнта HEACO G2A контролює ступінь насичення</i><br/><i>крові киснем, пульс, артеріальний тиск і частоту дихання пацієнта під час операції.</i> <span>Сучасна операційна кімната оснащена на європейському рівні</span><br /><i>Сучасне обладняння, запорука успішної операції та мінімальної кількості ускладнень.</i><br/> <span>Палати інтенсивної терапії</span><br /><i>Після операції догляд за пацієнтом проводиться в палаті інтенсивної терапії.</i><br/> <span>Кабінет експрес-гістології</span><br /><i>Експрес-гістологія дозволяє в межах 30 хвилин встановити точний діагноз</i><br/>

ОПЕРАЦІЙНИЙ БЛОК МАМОЛОГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ ПРИКАРПАТСЬКОГО КЛІНІЧНОГО ОНКОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ

Операційний блок мамологічного відділення - це окремий підрозділ, який включає в себе дві операційні кімнати, дві післяопераційні палати інтенсивної терапії, кабінет експрес-гістології та допоміжні приміщення. У 2016 році проведено реконструкцію та оновлення мамологічного відділення та його матеріально-технічної бази, проведено капітальний ремонт в усіх приміщеннях, включно із операційним блоком, який пройшов планову перевірку та відповідає умовам проекту "Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».

У 2017 році в операційному блоці створено кабінет експрес-гістології, що дозволяє хірургам та гістологам працювати під час операції в одній команді, в безпосередній близькості один від одного. Кабінет експрес-гістології являється малою гістологічною лабораторією оснащеною сучасним мікроскопом німецького виробництва Primo Star Zeiss, мікротомом МС-3 обладнаним кріосистемою для швидкого замороження взірців пухлини та спеціальною витяжною вентиляційною системою.

Операційний блок оснащений на сучасному європейському рівні. В арсеналі анестезіологів та хірургів із баготорічним досвідом роботи знаходиться наступне обладнання:

Dräger CarinaDräger Carina. Виробник: Німеччина. Апарат для штучної вентиляції легень. Завдяки унікальній технології SyncPlus®, розширеній функції NIV (неінвазивної вентиляції) і зручному продуманому для користувача інтерфейсу, Dräger Carina забезпечує високоякісну та надійну вентиляцію. Компактна конструкція апарату ідеально пристосована як для стаціонарного використання, так і для вентиляції при транспортуванні пацієнтів.

HEACO ZEUS 200/400HEACO ZEUS 200/400. Виробник: Україна. Електрохірургічний апарат. Широкий функціонал дозволяє застосовувати коагулятор ZEUS 200/400 для хірургічних втручань будь-якої складності. Використання сучасних технологій забезпечує стабільну потужність для виконання 5 видів різання, біполярної і монополярной коагуляції, спрей-коагуляції. Високий профіль безпеки досягається завдяки системі зворотного зв'язку з пластиною пацієнта.

HEACO G2AВітальний монітор пацієнта HEACO G2A. Виробник: Україна. Монітор пацієнта Heaco G2A контролює ступінь сатурації, пульс, артеріальний тиск, частоту дихання і загальну температуру тіла пацієнта під час операції.

АНЕСТЕЗІОЛОГИ МАМОЛОГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ ПРИКАРПАТСЬКОГО КЛІНІЧНОГО ОНКОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ

Дудяк Р.Я. Лікар-анестезіолог мамологічного відділення КЗ ПКОЦ

Дудяк Роман Ярославович
Лікар–анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Вища категорія за спеціальністю «анестезіологія».Скорохода І.Б. Лікар-анестезіолог мамологічного відділення КЗ ПКОЦ

Скорохода Іван Богданович
Лікар–анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Друга категорія за спеціальністю «анестезіологія».© 2013 Мамологічне відділення Прикарпатського клінічного онкологічного центру
Використання матеріалів сайту дозволено при умові наявності активної індексуємої ссилки на сайт мамологічного відділення КЗ ПКОЦ
Сайт розроблений і підтримується мамологічним відділенням Прикарпатського клінічного онкологічного центру