Мамологічне відділення
Прикарпатського
клінічного онкологічного центру
м. Івано-Франківськ, вул. Медична, 17

Діагностичні можливості

Лікування раку грудної залози в мамологічному відділенні

Пацієнтам

Лікарям


ІСТОРІЯ МАМОЛОГІЇ В ПРИКАРПАТСЬКОМУ КЛІНІЧНОМУ ОНКОЛОГІЧНОМУ ЦЕНТРІ М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Історія мамології в Прикарпатському клінічному онкологічному центрі бере свій початок з 1977 року , відколи був створений ІІ-й хірургічний відділ , який включав в себе такі галузі онкології як мамологія, онкоурологія, онколегенева патологія та пухлини м’яких тканин.

Грицяк О.С.- лікар-онкохірург (мамолог)

Завідуючим ІІ-м хірургічним відділом був лікар-онкохірург Грицяк Омелян Степанович.

В 1994 році ІІ-й хірургічний відділ Івано – Франківського обласного клінічного онкологічного диспансеру був трансформований у IV-й хірургічний відділ, який включав в себе виключно мамологію. Очолював IV хірургічний відділ Грицяк Омелян Степанович.

Голотюк С.І.- лікар-онкохірург (мамолог)

В 1999 році на основі наказу № 183 Управління охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації, ІV хірургічний відділ реформований в клінічний мамологічний центр з урологією. Завідуючим клінічним мамологічним центром призначено Голотюка Сергія Івановича.

Живецький В.А.- лікар-онкохірург (мамолог)

У 2009 році завідуючим клінічним мамологічним центром з урологією назначено Живецького Вячеслава Антоновича.

09 червня 2016 року проведено відкриття оновленого реконструйованого клінічного мамологічного центру, де створено належні умови перебування хворих, істотно покращено умови праці медичного персоналу. Проведено капітальний ремонт в усіх приміщеннях, включно із операційним блоком, який пройшов планову перевірку та відповідає умовам проекту "Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».

Також, на базі клінічного мамологічного центру відкрито кабінет психологічної та фізичної реабілітації хворих на рак грудної залози, де надається допомога досвідчених психологів, масажистів, лікарів-мамологів. Робота даного кабінету дозволяє онкохворим легше пройти шлях боротьби з недугою.

У 2017 році клінічний мамологічний центр з урологією трансформовано у мамологічне відділення Прикарпатського клінічного онкологічного центру.


Стинський Ю.В.- лікар-онкохірург (мамолог)

З 2018 року завідуючим відділення назначений Стинський Юрій Володимирович.

© 2013 Мамологічне відділення Прикарпатського клінічного онкологічного центру
Використання матеріалів сайту дозволено при умові наявності активної індексуємої ссилки на сайт мамологічного відділення КЗ ПКОЦ
Сайт розроблений і підтримується мамологічним відділенням Прикарпатського клінічного онкологічного центру