Мамологічне відділення
Прикарпатського
клінічного онкологічного центру
м. Івано-Франківськ, вул. Медична, 17
Кабінет психологічної та фізичної реабілітації

Хвороба не вирок, а тільки шлях, який треба пройти і не впасти.

Пацієнти мають змогу відвідувати кабінет фізичної та психологічної реабілітації абсолютно безкоштовно згідно із графіком роботи спеціалістів за попереднім записом. При наявності медичних показів, можлива госпіталізація в стаціонар на курс фізичної та/або психологічної реабілітації. Тривалість курсу становить в середньому два тижні.

Основний принцип надання психологічної і фізичної реабілітації - це індивідуальний підхід до кожного пацієнта і до кожної окремо взятої ситуації. Двері кабінету гостинно відчинять і з вами радо працюватимуть досвідчені психологи, масажисти, реабілітолог, мамолог.

У мамологічному відділенні Прикарпастького клінічного онкологічного центру проводяться зустрічі в групах, де жінки разом, в комфортному і безпечному середовищі, спілкуються, обмінюються досвідом, вчаться долати страх та допомагати собі і іншим учасникам групи максимально легко пройти шлях боротьби з недугою. Бо тільки підтримуючи одна одну, а не залишаючись кожна на одинці з хворобою, жінка буде сильнішою в цьому нелегкому протистоянні.

У нас ви можете знайти вичерпні відповіді на сучасному науковому рівні на будь-які питання щодо проведення арт-терапії, лікувальної фізкультури, масажу, методів попередження лімфостазу, тощо.

Також в кабінеті фізичної реабілітації та психологічної допомогои проводяться тематичні лекції, перегляд відеофільмів, вивчення художньої літератури.

Познайомитись із графіком роботи спеціалістів кабінету і отримати більш детальну інформацію можна за номером телефону +380-342-74-40-48 або +380-99-525-42-93

© 2013 Мамологічне відділення Прикарпатського клінічного онкологічного центру
Використання матеріалів сайту дозволено при умові наявності активної індексуємої ссилки на сайт мамологічного відділення КЗ ПКОЦ
Сайт розроблений і підтримується мамологічним відділенням Прикарпатського клінічного онкологічного центру