Клінічний мамологічний центр
Івано-Франківського обласного
клінічного онкологічного диспансеру
м. Івано-Франківськ, вул. Медична, 17

Комп`ютерна томографія (КТ)

Комп'ютерна томографія в Івано-Франківському обласному клінічному онкологічному диспансері виконується на сучасному томографі Aquilion LB фірми TOSHIBA починаючи із 17.08.2012 року.

Комп'ютерна томографія, як метод візуалізації пухлин грудних залоз звичайно використається як допоміжний метод, тому що поступається мамографії в оцінці мікроутворень. Необхідно враховувати значне променеве навантаження, при використанням комп'ютерної томографії та високу вартість в порівнянні з стандартною мамографією.

Комп’ютерний томограф Aquilion LB фірми TOSHIBA. Клінічний мамологічний центр 1 1

Сучасний комп’ютерний томограф Aquilion LB фірми TOSHIBA. Івано-Франківський обласний клінічний онкологічний диспансер.

Отже, комп’ютерна томографія в клінічному мамологічному центрі застосовується зазвичай, як допоміжний діагностичний метод для візуалізації та виявлення метастатичного ураження внутрішніх органів та структур, розповсюдженості захворювання.

Зауважте також, що комп’ютерна томографія не являється панацеєю чи повноцінним методом діагностики онкологічних захворювань. Це виключно допоміжний метод діагностики, який має конкретні покази до застосування.

© 2013 Клінічний мамологічний центр Івано-Франківського обласного клінічного онкологічного диспансеру
Використання матеріалів сайту дозволено при умові наявності активної індексуємої ссилки на сайт клінічного мамологічного центру ІФ ОКОД
Сайт розроблений і підтримується Клінічним мамологічним центром